Pegasus Hava Yolları, Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden biri olarak rotasına bir yenisi daha ekliyor. Şirket, Ankara'nın ardından İzmir'den de Portekiz'in başkenti Lizbon'a doğrudan uçuşların başlatılacağını duyurdu.

SİNGAPUR HAVAYOLLARI'NDAN PERSONELE DEV İKRAMİYE SİNGAPUR HAVAYOLLARI'NDAN PERSONELE DEV İKRAMİYE

Yapılan açıklamaya göre, İzmir-Lizbon uçuşları 13 Mayıs'ta başlayacak. Haftanın belirli günlerinde icra edilecek olan uçuşlar, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç kez gerçekleştirilecek.

Pegasus'un bu yeni hizmeti, İzmir'den Lizbon'a seyahat etmek isteyen yolcular için önemli bir fırsat sunuyor. Ayrıca, şirketin uygun fiyat politikası çerçevesinde, biletler 69,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Pegasus Hava Yolları yetkilileri, bu yeni rotanın açılmasıyla ilgili olarak, İzmir-Lizbon hattının potansiyelini vurguladılar. Türkiye ile Portekiz arasındaki bağları güçlendirecek olan bu yeni hattın, İzmir'in uluslararası havacılık alanındaki önemini artırması bekleniyor.

Pegasus'un İzmir-Lizbon uçuşları, şirketin seyahat edenlerin ihtiyaçlarına daha fazla yanıt verme ve dünya genelindeki rotalarını genişletme konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor.