Bayramın birinci gününde (16 Haziran 2024) sahne alan YALIN, romantik şarkıları ve büyüleyici sahne performansıyla misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Dillere dolanan şarkılarıyla sahne alan Yalın, izleyicilerden büyük alkış aldı. Bayramın ikinci gününde (17 Haziran 2024) ünlü DJ ve müzik prodüktörü Ozan Doğulu, enerjik DJ performansıyla sahne aldı. OZAN DOĞULU'nun ritmik setleri, misafirlere sınırsız eğlencenin kapılarını aralayarak coşkulu anlar yaşattı. Üçüncü gün (18 Haziran 2024) sahne alan ALYA, dinamik performansı ve etkileyici sesiyle izleyicileri büyüledi. Sahnedeki enerjisiyle dikkat çeken Alya, misafirlere unutulmaz bir konser deneyimi sundu. Bayramın dördüncü gününde (19 Haziran 2024) sahne alan SİMGE, güçlü sesi ve hit şarkılarıyla izleyicilere muhteşem bir gece yaşattı. Simge'nin performansı, bayram tatilini müzikle taçlandırdı.

Gloria Ozan Doğulu

Almanya'da Türkiye paketlerinde artış, uluslararası uçuşlarda düşüş yaşandı Almanya'da Türkiye paketlerinde artış, uluslararası uçuşlarda düşüş yaşandı

Gloria Hotels & Resorts, bayram boyunca sunduğu konforlu konaklama seçenekleri, gurme lezzetler ve zengin eğlence programıyla misafirlerine dolu dolu bir tatil yaşattı. Bayram tatilini Gloria Hotels & Resorts'ta geçiren misafirler, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken birbirinden değerli sanatçıların performanslarıyla müzik dolu anlar yaşadılar.