Münih'e giden uçakta cinsel ilişkiye giren çift polis müdahalesiyle durduruldu. Havayolu çalışanlarına tacizde bulunan yolcular hakkında soruşturma başlatıldı.

İspanya’nın Alicante kentinden Münih’e giden bir uçakta, çarşamba günü yaşanan ilginç bir olay, polis müdahalesine neden oldu. Münih Havalimanı’nda görev yapan Federal Polis, uçakta cinsel ilişkiye giren iki yolcunun neden olduğu skandal nedeniyle harekete geçti.

Federal polis tarafından yapılan açıklamaya göre, 44 yaşındaki bir erkek ve 40 yaşındaki bir kadın, uçakta diğer yolcuların önünde cinsel eylemlerde bulundu. Havayolu çalışanları tarafından uyarıldıklarında ise çift, çalışanlara tacizde bulundu ve saldırgan tavırlar sergiledi.

Olayın bildirilmesinin ardından, Münih Havalimanı’ndaki Federal Polis, saldırgan ve şiddet yanlısı yolculara yönelik protokol gereği uyarıldı. Uçak iniş yaptıktan sonra, polis memurları kapıya gelerek uçağa bindi. Çift, polis memurlarının talimatlarına uydu ve cinsel eylemlerini sonlandırdı.

Semerkand Havalimanı 6 ayda 647 bin yolcuya hizmet verdi Semerkand Havalimanı 6 ayda 647 bin yolcuya hizmet verdi

Bavyera eyalet polisi, kamuyu rahatsız etme suçlamasıyla çift hakkında soruşturma başlattı. Münih Havalimanı’nda gerçekleşen bu olay, yolcular ve havayolu çalışanları arasında büyük rahatsızlık yarattı.