Havalimanı finansmanı, geliştirme ve işletmeciliğinde küresel bir marka olan TAV Havalimanları, Kuveyt Uluslararası Terminal 2 işletme ve bakım hizmeti ihalesine girdi.

TAV Havalimanları (TAVHL) tarafından Kamuoyu Aydınlatlatma Platformu KAP'a yapılan bildirime göre 23 Haziran 2024 tarihinde  Kuveyt Sivil Havacılık İdaresi tarafından düzenlenen, Kuveyt Uluslararası Havalimanı Terminal 2 işletme ve bakım hizmeti ihalesine teklif verildi.

TAV HAVALİMANLARI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Boeing ayda 1 milyar dolar kaybediyor Boeing ayda 1 milyar dolar kaybediyor

Şirketimiz, Kuveyt Sivil Havacılık İdaresi tarafından düzenlenen, Kuveyt Uluslararası Havalimanı Terminal 2 işletme ve bakım hizmeti ihalesine 23 Haziran 2024 tarihinde teklif sunmuştur.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 6'ncı maddesi uyarınca, Yönetim Kurulumuzun söz konusu ihaleye ilişkin 24 Mayıs 2024 tarihli kararının açıklanması, gizliliği korunması gereken bir sürecin olumsuz yönde etkilenmemesi, Şirketimizin yasal hak ve menfaatlerinin korunması ve henüz kesinleşmeyen bir süreç ile ilgili olarak yatırımcıların yanıltılması risklerinin önlenmesi amaçlarıyla ertelenmişti.

AERONEWS24