Global turizm ve seyahat sektöründe dünyanın prestijli organizasyonlarından biri olan World Travel Awards ve toplantılar, teşvik etkinlikleri, konferanslar ve fuarların (M.I.C.E.) turizm endüstrisindeki önde gelen ödül organizasyonu olan World MICE Awards, 2024 yılında da Çırağan Palace Kempinski İstanbul’u birçok kıymetli ödülle onurlandırdı.  

SAMARKAND HAVALİMANI'NDA YÖNETİCİ DEĞİŞİMİ SAMARKAND HAVALİMANI'NDA YÖNETİCİ DEĞİŞİMİ

Boğaz’daki eşsiz konumu, ihtişamlı mimarisi, zengin tarihi ve benzersiz güzelliğiyle şehrin en önemli simgelerinden biri olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul; seyahat, turizm ve ağırlama sektörlerinde en iyi otellerin ödüllendirildiği organizasyonda dört ödül birden kazandı. “Avrupa’nın Önde Gelen Oteli”, “Türkiye’nin Önde Gelen Lüks Oteli” ve benzersiz Sultan Süit ile “Türkiye’nin Önde Gelen Otel Süiti” seçilen Çırağan Palace Kempinski, aldığı ödüllerle başarısını bir kez daha tescilledi. Açıldığı günden beri Türkiye'deki en prestijli ve gösterişli etkinliklere, toplantılara ve düğünlere ev sahipliği yapan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, MICE turizminin prestijli ödül programlarından World MICE Awards’ta da “Türkiye'nin En İyi MICE Oteli” seçildi. Bu ödül, Çırağan Palace Kempinski'nin benzersiz konumu, üstün hizmet kalitesi ve kusursuz etkinlik düzenleme kabiliyeti ile önde gelen bir otel olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, aldıkları ödüllerle ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Turizm alanında mükemmelliği takdir etmeyi amaçlayan bu prestijli ödülleri almaktan dolayı gurur duyuyoruz. 2023’te otel bölümündeki oda ve restoranlarımızda gerçekleşen yenilenmemiz sonrasında bu ödülleri almak bize büyük bir motivasyon yarattı. Ayrıca bu yıl yenilenen odalarımızın tümünün açılıp, tam kapasite hizmet edecek olmasıyla birlikte bu ödülün MICE turizmi alanındaki büyük ölçekli grupların katılımıyla gerçekleşecek konaklamalar, toplantılar ve kongreler gibi seyahatler için olumlu etkisi olacağına inancımız tam.’’

Misafirlerine zarif ve tarihi bir atmosferde modern ve lüks bir deneyim sunan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, eşsiz Saray mimarisi ve Boğaziçi manzarası ile ev sahipliği yaptığı her etkinliğe benzersiz bir büyü katıyor. Otelin üst düzey kalitede hizmet anlayışına sahip profesyonel ekibi, konukların her ihtiyacını karşılamak için özenle hizmet veriyor.