Boeing ayda 1 milyar dolar kaybediyor Boeing ayda 1 milyar dolar kaybediyor

Sabah saatlerinde gerçekleşmesi planlanan bir uçuş, yolcular arasında çıkan kavga nedeniyle rötar yaptı. AJet Havayolları'na ait olan ve saat 09:30'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket etmesi gereken uçakta çıkan kavga, yolcuların büyük bir mağduriyet yaşamasına sebep oldu.

Polis Müdahale Etti

Olay, yolcuların uçağa yerleşmesi sırasında meydana geldi. İki yolcu arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kabin ekibinin müdahalesi yeterli olmayınca, duruma polis çağrıldı. Polis ekipleri, kavgayı ayırmak ve kavga eden yolcuları uçaktan indirmek için yoğun çaba sarf etti. Yaşanan bu olay nedeniyle uçağın kalkış saati gecikti ve diğer yolcular da rötar nedeniyle mağdur oldu.

Sürekli Yaşanan Rötarlar

Gaziantep Havalimanı'nda uçakların sık sık rötar yapması, yolcular arasında şikayet konusu olmaya devam ediyor. Son yaşanan olayla birlikte, rötarların bu seferki sebebi de uçakta çıkan kavga oldu. Yolcular, sürekli yaşanan rötarlardan dolayı mağduriyetlerini dile getirirken, havalimanında yaşanan bu tür olayların bir an önce son bulmasını istiyor.