AJET BİLET SATIŞLARINA KENDİ WEB SİTESİ VE MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN BAŞLADI.

Anadolujet'in şirketleşerek AJet olarak yola devam etme kararı sonrası önemli bir gelişme daha yaşandı. 31 Mart itibarıyla kendi kanatlarıyla uçacak olan AJet, bugünden itibaren bilet satış sistemini açtı. İlk bilet Prof.Dr. Ahmet BOLAT'a kesildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Prof.Dr. Ahmet Bolat şu ifalere yer verdi;

Evet, çok önemli bir aşama daha geçildi ve AJet kendi rezervasyon sistemi üzerinden bilet satışına başladı. Genel Müdürümüz Kerem Sarp ve emeği geçen tüm arkadaşlarımız ile PSS sistemini kuran Hitit ve etrafındaki yüze yakın alt yapıyı monte eden Turkish Technology başta olmak üzere tüm paydaşlarımızı tebrik ediyorum.

Artık mobil uygulama https://lnkd.in/dy8yYjnG ile AJet ile uçmak çok kolay. Sağolsunlar, ilk AJet uçuşum için memleketim Konya’ya bir “bilette bana kesmişler.” Gençler arasında ömründe kağıt uçak bileti görmeyenler çok vardır.

Ahmet Bolat Konya Bi̇leti̇

AJet tarafından yapılan açıklama:

"Değerli Misafirlerimiz,

Türk Hava Yolları'nın yeni markası AJet, 31 Mart itibarıyla uçuşlara başlıyor. 31 Mart ve sonrasında AnadoluJet'e kayıtlı olan yolcularımızın AJet seferlerine aktarım işlemleri devam etmektedir.

Seferlerinizin durumu hakkında genel bilgilendirmeler, sistem geçişimizden sonra ayrıca paylaşılacaktır.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz."

Bu açıklama ile birlikte, Türk Hava Yolları'nın alt markası olan AnadoluJet'in artık AJet olarak adlandırılacağı ve 31 Mart'tan itibaren bağımsız bir şekilde seferlere başlayacağı resmen duyurulmuş oldu. 

Ajet Bi̇let Satiş

BİLAL EKŞİ BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ

Murat Şeker Türkiye'nin en etkin 50 CFO'su arasında Murat Şeker Türkiye'nin en etkin 50 CFO'su arasında

Konuyla ilgili paylaşım yapan Bilal Ekşi, "Anadolu'dan yeni bir güneş doğuyor:  Ajet uçuşa geçiyor. Tarih:31 Mart 2024. Ajet yeni şirket olarak bilet satışlarına başladı. Hayırlı, bereketli ve emniyetli uçuşları olsun. Ajet'e başarılar diliyoruz" dedi.